Panele Kwarcowe Guardi, jeśli interesuje cię wyłącznie zakup paneli to kliknij w ten link https://www.budujto.pl/pl/p/Panele-kwarcowe-Guardi/582 zostaniesz wtedy od razu przeniesiony na stronę produktu z możliwością zrobienia natychmiastowych zakupów w bardzo szybki, komfortowy oraz przyjemny sposób!

Jednak jeśli chciałbyś dowiedzieć się dużo więcej na temat paneli kwarcowych od Guardi to jak najbardziej zachęcamy do przeczytania naszej recenzji do końca. Dowiesz się tutaj jakie są najważniejsze właściwości tej dekoracji, jakie posiadają zastosowania, charakterystyczne cechy i nie tylko. Omówimy również ich cenę oraz sposób nanoszenia na powierzchnię.

Jeśli dałeś się przekonać do pozostania z nami tutaj nieco dłużej to bardzo nas to cieszy i jednocześnie życzymy miłej mimo iż krótkiej lektury 😉

SPIS TREŚCI – Panele Kwarcowe Guardi

Panele Kwarcowe na każdą okazję?

Panele Kwarcowe na każdą okazję?
Panele Kwarcowe Guardi 2

Cóż, naszym skromnym zdaniem panele kwarcowe od Guardi to coś fenomenalnego. Stworzyli idealny zamiennik dla klasycznych kamiennych płyt wykonanych z naturalnych materiałów. I nie mówimy tutaj o typowym tanim zamienniku godnym chińskiego bazaru a faktycznym wysokobudżetowym produkcie idealnie imitującym kamienne powierzchnie. Jest niezwykle realistyczny a odróżnienie go od prawdziwych kamiennych paneli to niemałe wyzwanie.

Są dostępne w wielu różnych wariantach kolorystycznych dzięki czemu każdy będzie w stanie znaleźć coś co akurat idealnie pasuje pod jego indywidualne gusta. Jak sama nazwa wskazuje „panele kwarcowe” są głównie wykonane właśnie z tego tworzywa co czyeni je praktycznie odporne na większość niekorzystnych warunków panujących zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Panele Kwarcowe Guardi – Właściwości

  • Zastosowanie – ogromnym atutem paneli kwarcowych jest to, że mogą być swobodnie stosowane zarówno w warunkach zewnętrznych jak i wewnętrznych. Chcecie mieć wyłożoną ścianę w salonie, łazience, korytarzu czy nawet piwnicy lub strychu? Nie ma najmniejszego problemu, możecie to zrobić a efekt będzie jak najbardziej zadowalający. A może zamiast tego chcielibyście nimi wyłożyć całą elewację? Proszę bardzo, świetnie sprawdzą się i w tym zadaniu.
  • Układanie – te panele są produktem przeznaczonym dla osób, który nigdy wcześniej nie miał styczności z tego typu pracami. Nie potrzeba praktycznie żadnego doświadczenia ani umiejętności by je poprawnie wyłożyć na powierzchni. Wystarczy, że obejrzycie filmik instruktarzowy, a wtedy wszystko dla was stanie się całkowicie jasne.
  • Kolory – bardzo duża dostępność kolorów sprawia, że panele są praktycznie dla każdego. Ciężko jest nie znaleźć tutaj czegoś dla siebie. Możemy wybrać klasyczne czarne panele, ale nie zabraknie również nam bieli czy różnych odcieni brązu lub beżu. Znajdą się także oczywiście odcienie zieleni oraz szarości.
  • Odporność na ciężkie warunki – skoro mamy do czynienia z produktem, który świetnie radzi sobie zarówno w warunkach zewnętrznych jak i wewnętrznych to oczywistym jest, że ciężkie warunki atmosferyczne nie będą stanowiły dla niego najmniejszego problemu. Silne opady takie jak deszcze, śnieg czy grad, promieniowanie UV czy bardzo silny wiatr nie są wielkim problemem. To samo tyczy się warunków wewnętrznych, wilgoć ani środki chemiczne (niektóre) nie są żadnym zagrożeniem.
  • Utrzymanie czystości – korozja biologiczna, naprężenia termiczne czy chociażby zabrudzenia to nie jest najmniejszy problem. Panele kwarcowe są nie tylko łatwe w czyszczeniu, ale także posiadają właściwości samoczyszczące. Oznacza to w skrócie tyle, że jeśli wykonane są na zewnątrz budynków to na skutek padania deszczu wszelkie zabrudzenia spływają po nich i oczyszczają się całkowicie same. Jest to bardzo wygodne bo nie wymaga aby właściciel czyścił je regularnie.

Panele Kwarcowe Guardi – Zastosowanie

Panele kwarcowe możecie wykonać praktycznie wszędzie gdzie macie na to ochotę. Naprawdę, nie ma tutaj absolutnie żadnych ograniczeń co do ich zastosowania. Wewnątrz pomieszczeń bardzo dobrze sprawdzą się w salonie, jadalni, kuchni, sypialni, łazience, korytarzu, przedpokoju, pokoju dziecięcym, gabinecie i praktycznie każdym miejscu użytku publicznego.

To samo dotyczy warunków zewnętrznych. Jeśli macie ochotę wyłożyć całą fasdę tymi panelami to nie ma najmniejszego problemu. Co prawda nie jesteśmy przekonani czy pod kątem estetycznym będzie prezentowało się to wyjątkowo dobrze ale nikt nie wam nie stoi na przeszkodzie.

No cóż, słowami podsumowania. Bardzo trudno jest nam wymyślić jakieś warunki, w których panele kwarcowe Guardi radzą sobie słabo albo nie powinno się ich wykładać.

Jeśli jesteś ciekawy recenzji innych dekoracji to zapraszamy pod ten link https://instahome.info/category/recenzje-produktow/ Znajdziecie tutaj całą masę różnych farb, mas oraz tynków przeznaczonych do dekorowania wnętrz i nie tylko! Każdy znajdzie coś dla siebie!

Panele Kwarcowe Guardi – Cena

Panele kwarcowe Guardi są sprzedawane w opakowaniach po 5 sztuk, pełne opakowanie kosztuje około 350zł co daje nam za pojedynczy panel około 70zł. Ich rozmiar natomiast to 450 mm x 900 mm. Z całego opakowania będziemy w stanie wykonać pełne 2m2.

UWAGA! Ceny w zależności od sytuacji rynkowej mogą ulec większym lub mniejszym zmianom dlatego zalecamy sprawdzać je bezpośrednio na stronach sprzedających takich jak ta, do której prowadzi nasz pierwszy link!