Paint Magnat to firma o ugruntowanej pozycji, która od wielu lat dostarcza wykonawcom wysokiej jakości rozwiązania w zakresie farb i powłok. Jej reputacja jako niezawodnego źródła najwyższej jakości produktów jest dobrze znana; w rzeczywistości dziewięciu na dziesięciu wykonawców twierdzi, że wybiera Paint Magnat zamiast innych firm ze względu na lepszą ofertę. Firma szczyci się tym, że jest w stanie zapewnić najnowsze techniki, najwyższej jakości materiały i doskonałą obsługę klienta. Zobowiązuje się również do dostarczania opłacalnych rozwiązań dla każdego wykonawcy, bez względu na to, jak duże lub małe jest zlecenie.

Produkty firmy są udostępniane do zakupu online, dzięki czemu kontrahenci mają do nich dostęp 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W rezultacie Farba Magnat była w stanie dotrzeć do szerszej bazy zainteresowanych i świadczyć swoje usługi dla prawie trzech milionów klientów. Aby utrzymać swoją pozycję wiodącego dostawcy farb i produktów malarskich, firma zobowiązuje się do dostarczania ponad 50 000 artykułów za pośrednictwem swojej strony internetowej.

Farba Magnat – Dlaczego jest tak kultowa?

Farba Magnat to znana firma w branży malarsko-budowlanej. Założona w 1994 roku szybko stała się wiodącą siłą w produkcji farb i produktów towarzyszących dla wykonawców. Nic więc dziwnego, że 9 na 10 wykonawców wybiera ją do obsługi swoich potrzeb malarskich. Co sprawia, że ta firma jest tak popularna? W tym artykule dowiemy się, dlaczego Farba Magnat jest wybierana przez tak wielu wykonawców i jakie korzyści mogą przynieść Ci produkty tej marki przy następnym projekcie.

Farba Magnat posiada całą masę właściwości i korzyści

Jeśli chodzi o korzyści to jest ich naprawdę cała masa. Główną rolę oczywiście grają tutaj właściwości produktów samej marki, które charakteryzują się między innymi wysoką wytrzymałością, odpornością na zabrudzenia, bardzo mocnym kryciem i wysokimi standardami. Jednak za jakość trzeba płacić dlatego farba magnat zdecydowanie nie jest najtańszym rynkowym wyborem. Do tego także mimo tej ceny producent zaleca jeszcze dodatkowe zabezpieczenie przy pomocy lakieru ochronnego co jest dość nietypowe przy tak wysokich cenach samego produktu, ale cóż, już nie nam oceniać.

Dzięki farbom magnat oszczędzamy pieniądze

W jaki sposób oszczędzamy pieniądze na farbach magnat skoro powyżej napisaliśmy, że są to dość drogie farby. W bardzo posty sposób. Zadajcie sobie pytanie co jest lepszą opcją kupić porządną farbę i mieć spokój z odświeżaniem pomieszczenia przez następne lata czy kupić jakiś wyrób słabej jakości, który już pod dwóch latach będzie wymagał od nas wykonania ponownych prac malarskich i co jednocześnie za tym idzie ponownego zakupienia materiału i sprzętu. Czy chce wam się działać w ten sposób? Mi nie, ale to ostatecznie to i tak wasza decyzja.

Farby Magnat są bardzo łatwe w aplikacji

Farby Magnat nie stanowią żadnego problemu jeśli chodzi o ich aplikację. Nanosi się je dokładnie w taki sam sposób jak wszystkie zwykłe farby ścienne. W wielkim skrócie chwytamy za klasyczny wałek lub pędzel o odpowiedniej długości włosa i malujemy podkład, czekamy aż wyschnie i nanosimy dwie warstwy farby magnat (odstęp między jedną a drugą to zazwyczaj kilka godzin, dokładny czas jest określony na opakowaniu produktu). Później czekamy jeszcze na całkowite wyschnięcie.

Porównanie z innymi markami

Jak Magnat wypada na tle innych popularnych polskich marek? Cóż naszym zdaniem pomimo, że innych dobrych producentów nie brakuje chociażby takich jak Beckers to mimo wszystko Magnat dalej znajduje się w ścisłej czołówce. Moim zdaniem jeśli miałbym wskazać jakąś konkretną markę, która mogłaby się zbliżyć pod kątek jakości do Magnata to wskazałbym na pierwszą polską farbę z najwyższej półki czyli Tikurilla. Mimo, że nie jest o niej tak głośno jak kiedyś to wciąż jest świetnym wyborem, który bardzo dobrze sprawdzi się w dzisiejszych pracach.

Farba Magnat to produkt wybierany przez 9 na 10 wykonawców!

Oczywiście powyższy slogan jest parodią popularnej reklamy pasty do zębów, wskazanie konkretnej ilości fachowców decydujących się na produkty magnata jest stosunkowo trudne. Jednak ten tekst nie jest całkowicie bez pokrycia. Bo naprawdę wielu fachowców, których znam, i z którymi miałem okazję współpracować decydowało się na wyroby magnata ze względu na ich wysoką jakość i to, że wykończone ściany wytrzymają naprawdę wiele długich lat.