Farba Magnat Ceramica to wysokiej jakości produkt, któremu od wielu lat ufają profesjonalni malarze.

Zapewnia pokrycie i ochronę przed czynnikami, którym można zaufać przez lata.

Dzięki wyjątkowej odporności na odpryski, blaknięcie i zarysowania farba Magnat Ceramica to doskonały wybór do każdego projektu malarskiego.

Jest to flagowy produkt naszej najpopularniejszej marki, który przyciągnął do siebie na ten moment już miliony klientów, i który mimo upływu wielu lat wciąż nie przestaje zadziwiać wysokim poziomem, który trzyma.

Kuchnia, salon, pokój dziecięcy czy sypialnia. Sprawdzi się w każdym z tych miejsc.

Farba Magnat Ceramica

Farba Magnat Ceramica to ekscytujący nowy produkt zaprojektowany, aby zapewnić doskonałe krycie, trwałość i estetyczny wygląd dla każdego projektu wystroju domu.

Niezależnie od tego, czy chcesz pomalować ściany czy sufit.

Farba Magnat Ceramica ma wszystko, czego tylko potrzebujesz, aby dobrze wykonać zadanie.

Została opracowany przy użyciu zaawansowanej technologii, aby zapewnić doskonałą wydajność i długotrwałe rezultaty, które mogą wytrzymać nawet w najbardziej wymagających środowiskach wewnętrznych.

Przy odpowiednim zabezpieczeniu lakierem (szczególnie polecane w wyjątkowo wymagających warunkach).

Magnat Ceramica jest trwała i łatwa w aplikacji

Farba Magnat Ceramica to wysokiej jakości, profesjonalna powłoka, która zapewnia szereg korzyści zarówno właścicielom domów, jak i wykonawcom.

Unikalne ceramiczne wykończenie farby Magnat Ceramica zapewnia nie tylko doskonałą ochronę przed zabrudzeniami, ale także zapobiega rozwojowi pleśni i pleśni, co czyni ją doskonałym wyborem do ścian w pomieszczeniach z podwyższonym poziomem wilgoci.

Natomiast jeśli chodzi o jej aplikację to jest bardzo szybka, prosta i nie odbiega krokami, które trzeba wykonać w przypadku zwykłej klasycznej farby ściennej.

Wałek lub pędzel o odpowiedniej długości włosia, malowania ruchami góra i dół i na dobrą sprawę byłoby to na tyle.

Na sam koniec jeszcze dodatkowe zabezpieczenie całości przy pomocy lakieru ochronnego do farb.

Przygotowanie powierzchni pod farbę

Zanim zaczniemy malowanie musimy zabrać się za bardzo dokładne oczyszczenie ściany, nie wolno prowadzić prac na brudnych powierzchniach!

Jeśli jest ona brudna od kurzu, pyłu czy innych tego typu mankamentów to powinniśmy zetrzeć je za pomocą miotły czy odkurzacza.

W sytuacji gdy ściana jest wilgotna lub po prostu mokra musimy ją bardzo dokładnie wysuszyć i poczekać aż wyschnie.

Jeśli występują jeszcze jakieś nierówności czy większe ubytki to je także powinniśmy zaszpachlować.

Na samym końcu pozostaje jeszcze kwestia zabrudzeń typowo oleistych.

Musimy się ich pozbyć w pierwszej kolejności bo inaczej całkowicie uniemożliwią stworzenie solidnej dobrze zespolonej powierzchni.

Szczegóły aplikacji Magnat Ceramica

Aplikacja jak już wspominaliśmy nie jest absolutnie niczym odkrywczym.

Mieszamy farbę podkładową, przelewamy do kuwety a później przy pomocy odpowiednio dobranego wałka lub pędzla aplikujemy na ścianę poprzez ruchy od góry do dołu.

Kiedy wyschnie w dokładnie ten sam sposób malujemy farbą właściwą tylko tym razem wykonujemy przynajmniej dwie warstwy.

UWAGA! Nie wolno malować farbą metodą mokre na mokre.

Należy poczekać aż jedna warstwa wyschnie i dopiero po tym rozpocząć nakładanie kolejnej. Na sam koniec pozostaje nam jeszcze zabezpieczenie całości przy pomocy lakieru ochronnego do farb ściennych.

Dostępne kolory

Na ten moment czyli styczeń 2023 roku Magnat Ceramic posiada w swojej ofercie aż 65 kolorów.

Jest całkiem spora ilość w porównaniu do niektórych przedstawicieli konkurencji, których oferta rzadko jest aż tak wysoka.

Pod tym kątem nie tylko Magnat Ceramic ale i wiele innych produktów może poszczycić się tak wysoką ilością potencjalnych barw.

Dzięki temu każdy będzie w stanie tutaj znaleźć coś dla siebie.

Koszt i dostępność

Jeśli chodzi o kwotę Magnat Ceramic to w styczniu 2023 roku zapłacimy za nią w okolicach 120zł za 2,5 litrowe opakowanie, które pozwala nam pomalować mniej więcej do 16m2.

Oczywiście potencjalna powierzchnia do malowania będzie różniła się w zależności od umiejętności danego wykonawcy oraz intensywności efektu, na którym nam zależy.

Dlatego właśnie przy podawaniu powierzchni należy wziąć tutaj poprawkę na przynajmniej 2 – 3 metry.

Wniosek

Jest bardzo prosty, jeśli zależy wam na wysokiej jakości produktach i macie ochotę po porostu pomalować pomieszczenie i mieć spokój z jego odnawianiem przez następne długie lata to Magnat Ceramic jest wręcz idealnym wyborem, dobra jakośc połączona z dużą ilością kolorów.